See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvådelade avfallskärl
Beskrivning: Tvådelade avfallskärl för förpackningar och mat/restavfall
Intern identifierare: AÅS2024.0200
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000