See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Köksvikariepool 2025
Beskrivning: Ramavtalet avser köksvikarietjänster avseende kortare vakanser till 20 förskolor, och 14 skolor i Tyresö kommun (samtliga med egna kök) när vikariebehovet inte kan lösas med egen personal. Upphandlingen avser inhyrning av personal. Kategorier som omfattas är kock, köksbiträde och diskare enligt arbetsbeskrivning.
Intern identifierare: KSUH/2025:85
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55510000 Matsalstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Malldel
Intern identifierare: 1819388-0
Huvudklassificering (cpv): 55510000 Matsalstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Mängd: 0 timme
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Malldel (1)
Intern identifierare: 1823115-1