See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanning socionomer
Beskrivning: Bemanning socionomer
Intern identifierare: KS/2025:66
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bemanning socionomer