2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsvärdering
Beskrivning: Uppdraget omfattar fastighetsvärdering av kommersiella fastigheter, såsom kontor, handel, industri samt bostäder och byggrätter liksom övrig kvartersmark och specialfastigheter inom hela Trelleborgs kommun.
Intern identifierare: KS 2026/204
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70300000 Diverse fastighetsmäkleri på arvodes- eller kontraktsbasis
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000