Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Idrottshall vid Gårdstensskolan
Referensnummer: N230-0444/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 70200000 Uthyrning eller leasing av egen fast egendom
II.1.4.
Kort beskrivning
Lokalförvaltningen avser att upphandla hyresvärd och hyresavtal avseende idrottshall vid Gårdstensskolan.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen