2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beläggningsarbeten med tillhörande anläggningsarbeten i Kristianstads kommun
Beskrivning: Beläggningsarbeten med tillhörande anläggningsarbeten i Kristianstads kommun
Intern identifierare: TN 2026/467
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45230000 Bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar, kommunikations- och kraftledningar, huvudvägar, vägar, flygplatser och järnvägar; mark- och grundarbeten, 45233200 Diverse ytbehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Beläggningsarbeten med tillhörande anläggningsarbeten i Kristianstads kommun