2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skanning- VAN och Printtjänster
Beskrivning: Region Uppsala avser upphandla externa tjänster för: - Skanning av inkommande pappersfakturor - VAN-tjänster (elektronisk fakturaväxel) - Utskick (print, elektroniskt eller via bank), distribution av utgående fakturor och dokument till externa mottagare både företag, organisationer och privatpersoner.
Intern identifierare: UPPH2026-00201
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79999000 Skanning och fakturering
Ytterligare klassificering (cpv): 72400000 Internettjänster, 79999100 Skanning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000