2. Förfarande
Förfarande
Titel: Invändigt målningsarbete
Beskrivning: Ramavtalet omfattar invändiga måleriarbeten i Beställarens lägenheter och lokaler samt vissa övriga utrymmen. Ramavtalet omfattar planerade och akuta måleriarbeten inom Beställarens fastighetsbestånd.
Intern identifierare: Unr 10/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45442100 Målning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000