See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogsförvaltning
Beskrivning: Upphandlingens syfte är att säkerställa Eskilstuna kommuns behov av förvaltning och skötsel av kommunägd skog.
Intern identifierare: UE 24.017
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77231300 Skogsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000