2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal VA-arbeten Solna vatten
Beskrivning: Ramavtal VA-arbeten Solna vatten, vidare information finner ni under AFD/AFC.
Intern identifierare: 23/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000