423145-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten – Upphandling av Tekniska konsulter - Projektör El
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Tekniska konsulter - Projektör El
BeskrivningUpphandlingen avser tekniska konsulter - Projektör El.
Intern identifierareKS2025/2762
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71314100 Tjänster på elområdet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling av Tekniska konsulter - Projektör El