423155-2024 - Resultat
Sverige – Undersökningar – Medarbetarundersökningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMedarbetarundersökningar
BeskrivningGävle kommun har upphandlat Medarbetarundersökningar och pulsätningar. Beställning 190962
Intern identifierare13714
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79311100 Utformning av undersökningar, 79311200 Genomförande av undersökningar, 79311300 Undersökningsanalys
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelMedarbetarundersökningar och pulsmätningar
Beskrivning.
Intern identifierareMedarbetarundersökningar och pulsmätningar