See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbilstjänster
Beskrivning: Avtalet avser kommunens behov av olika lastbilstjänster.
Intern identifierare: 24/159
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska krav
Beskrivning: Avtalet avser kommunens behov av lastbilstjänster.
Intern identifierare: 1599104
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris och utvärdering lastbilstjänster
Beskrivning: Avtalet avser lastbilstjänster.
Intern identifierare: 1605505