Inköp av tre stycken endoskopidiskdesinfektorer till endoskopimottagningen på Växjö lasarett.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33168000 Apparatur för endoskopi och endokirurgi, 33168100 Endoskop, 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen