423230-2025 - Resultat
Sverige – Fordon för avfall – Renhållningsfordon Boxholm
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRenhållningsfordon Boxholm
BeskrivningKöp av 2 st renhållningsfordon 4-fack till AB Boxholmsteknik.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107645:Lot:1