2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Torrflis
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp och leverans av torrflis.
Intern identifierare: KSN-2025-03071
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 03440000 Skogsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter, 03410000 Trä, 09100000 Bränslen, 09111400 Träbränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000