423271-2018 - ÄndringSverige-Öckerö: Företagshälsovård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård, Ramavtal
Referensnummer: 0158/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Planerad avtalsstart 1.1.2019.
Planerat avtalsslut 31.12.2023.
Avtal med en (1) leverantör.