2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för ordination vid behandling med antikoagulantia
Beskrivning: Helhetsåttagande för implementering och integration av ett systemstöd för ordination av antikoagulantia.
Intern identifierare: RS2026/456
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48180000 Medicinsk programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 48814000 Medicinska informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000