See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Datorer, surfplattor och mobiltelefoner
Beskrivning: Kungsbacka kommun bjuder in till att lämna anbud i rubricerad upphandling. Upphandlingen ska uppfylla Kommunens behov av datorer, surfplattor och mobiltelefoner samt tillhörande tjänster och utpekade tillbehör. Leverantören ska utföra tjänster kopplade till enheterna så som registrering, förkonfigurering, reparation och service samt återtag av IT-utrustning.
Intern identifierare: 2026-00054
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30213100 Bärbara datorer, 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1862465-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering
Intern identifierare: 1862468-1