423381-2018 - ResultatSverige-Kristianstad: Administration inom företagsverksamhet
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av medicinsk sekreterare på plats
Referensnummer: 1700272
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
75112000 Administration inom företagsverksamhet
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inhyrning av medicinsk sekreterare på plats hos Region Skåne.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79990000 Diverse företagstjänster, 85321000 Administration inom socialtjänsten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen