2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2026-0096 Digital låslösning för Katrineholms kommuns social och omsorgsförvaltning
Beskrivning: Digital, loggbar lösning för lås inom Katrineholms kommuns social och omsorgsförvaltning innefattande en säker och modern digital låslösning som tjänst.
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Digital låslösning för hemtjänst Katrineholm