See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: HR-konsult
Beskrivning: Tjänster som HR-konsult.
Intern identifierare: 2023:6956
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000