423470-2016 - ÄndringSverige-Täby: Personbilar
Täby kommun, Stationsvägen 13, Att: Elisabeth Lindh, Täby 183 80, Sverige. E-post: elisabeth.lindh@taby.se
Tjänster
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 21.10.2016, 2016/S 204-369702)
Angående:
CPV:34110000 Personbilar, 42961300 Hyrningssystem för fordon, 66114000 Finansiell leasing
Personbilar