423474-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling gällande Laboratorieartiklar, SLL410
Referensnummer: FSN 2021-0131
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och omfattar löpande leveranser av laboratorieartiklar till Region Stockholm och dess avropande enheter.