See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Väg- och ytmarkeringar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar läggning av väglinjer samt köp av trafiklinjemassa och övrigt material.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44811000 Vägmarkeringsfärg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100213:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45233221 Vägmarkeringsarbeten