423506-2021 - ÄndringSverige-Umeå: Apparatur och utrustning för radioterapi
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dosplaneringssystem
Referensnummer: HSN 675-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33151000 Apparatur och utrustning för radioterapi
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser Dosplaneringssystem för leverans till Cancercentrum, Norrlands universitetssjukhus.