423577-2021 - ÄndringSverige-Luleå: Sopbilar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling 2 st tvåfacks-baktömmande sopbil Luleå Miljöresurs AB
Referensnummer: KLF2021/921
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144511 Sopbilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser 2 st tvåfacks-baktömmande sopbil till Luleå Miljöresurs AB.