423637-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Fordon för avfall och avloppsvatten
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av spol och sug bil
Referensnummer: 20MB743
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp av en (1) spol-/sugbil av typ recyclingbil.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen