423651-2025 - Resultat
Sverige – Rekryteringstjänster – Bemanningstjänster för avfallshantering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBemanningstjänster för avfallshantering
BeskrivningUpphandlingen avser bemanningstjänster till Rambos avfallshanteringen. Upphandlingen är indelad i två delområden där anbudsgivare kan välja att lämna på en eller två delområden. 1. Medarbetare ÅVC 2.Maskinförare Anläggning. Ytterligare information framgår av förfrågningsunderlaget.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelMedarbetare ÅVC
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109348:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelMaskinförare anläggning
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109348:Lot:2