2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitala lås och medicinskåp
Beskrivning: Upphandlingen omfattar digitala lås, medicinskåp och kringutrustning samt utbildning.
Intern identifierare: 2026 ON0054
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 51000000 Installation (utom programvara)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000