See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling juridiska tjänster avseende upphandlingsprojekt inom it
Beskrivning: Stockholms stad, genom Stadsledningskontoret, genomför en upphandling av juridiska tjänster för upphandlings- och avtalsrättsliga frågeställningar rörande upphandling av gemensamma it-tjänster för Stockholms stad.
Intern identifierare: KS 2026/376
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71319000 Sakkunnig juridisk hjälp
Ytterligare klassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling juridiska tjänster avseende upphandlingsprojekt inom it