Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård
Referensnummer: UPH/2021:14
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar företagshälsovård för personal anställda inom Sunne kommun samt anställda på Sunne Fastighets AB. Avtalet omfattar basuppdrag inkl. specifika krav gällande räddningstjänsten samt möjlighet att avropa leverantörens tilläggstjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 10 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Fast uppdrag - huvudleverantör
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85147000 Företagshälsovård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Personal ca 1500 st.
Kompletterande leverantör
Del nr: 2