2. Förfarande
Förfarande
Titel: Automatiserat random access CLIA analysinstrument
Beskrivning: en (1) styck automation av analysinstrument för kvantiativ mätning av biologiska läkemedel och anti-läkemedelsantikroppar.
Intern identifierare: RS 2025-00576
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000