423752-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Telefonväxeltjänster – Växeltjänst till Distriktsveterinärerna
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVäxeltjänst till Distriktsveterinärerna
BeskrivningUpphandling av växeltjänst till Distriktsveterinärerna på Jordbruksverket.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64214200 Telefonväxeltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132474:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster