See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggvaror
Beskrivning: Upphandlingen avser byggvaror till Kristianstads kommuns verksamheter.
Intern identifierare: KS 2025/924
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44111000 Byggnadsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggvaror