2. Förfarande
Förfarande
Titel: 3D Navigeringssystem för ryggkirurgi
Beskrivning: För fullständigt förfrågningsunderlag, se bifogade bilagor till upphandlingen.
Intern identifierare: IN-IN24-0009
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000