2. Förfarande
Förfarande
Titel: Twist Custom Panel
Beskrivning: FFUA Twist Custom Panel
Intern identifierare: V 2026/1180
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696300 Kemiska reagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Twist Custom Panel