2. Förfarande
Förfarande
Titel: Proteininstrument och reagens
Beskrivning: Region Östergötland upphandlar proteininstrument och reagens till verksamheten för Laboratoriemedicin sjukhus vid Universitetssjukhuset i Linköping.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124729:Lot:1