42409-2021 - ÄndringSverige-TRELLEBORG: Säkerhetstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Larm och bevakningstjänster
Referensnummer: KS 2020/890
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Trelleborgs kommun inbjuder till att lämna anbud på Larm och bevakningstjänster.
Tjänster så som bevakning- och övervakningsuppdrag, larmtjänster, störningsrapporter och larmcentralstjänster innefattar denna upphandling.