See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: E27 Hiss, Halltorp Kalmar ny upphandling
Beskrivning: Nya hissar till den nya anstalten vid Halltorp, Kalmar.
Intern identifierare: SPF2025-084
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42416100 Hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: E27 Hiss, Halltorp Kalmar ny upphandling