42414-2025 - Resultat
Sverige – Hjälpmedel för funktionshindrade personer – Arbetsstol, Sittsystem, Ståstol och Golvsits
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelArbetsstol, Sittsystem, Ståstol och Golvsits
BeskrivningUpphandling av hjälpmedel bestående av arbetsstolar, sittsystem, ståstolar och golvsitsar.
Intern identifierare2024-O000994
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer
Ytterligare klassificering (cpv): 33180000 Funktionellt stöd, 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000