424153-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Videolaryngoskop och flexibla intubationsbronkoskop
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Videolaryngoskop och flexibla intubationsbronkoskop
Beskrivning: Videolaryngoskop med extern och integrerad skärm, engångs intubationsbronkoskop med externskärm samt samt flexibla Intubationsbronkoskop och videolaryngoskop i kombination för den mycket svåra luftvägen
Intern identifierare: RS 2025-00087
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000