See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Räkenskapsrevision
Beskrivning: Upphandlingen avser revisionstjänster avseende räkenskapsrevision för Region Kronoberg.
Intern identifierare: 24RS1036
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Revisionstjänster avseende räkenskapsrevision för Region Kronoberg.
Intern identifierare: 1608291
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Intern identifierare: 1608292
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsmall
Intern identifierare: 1608293