Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantverkstjänster VVS området Gislaved kommun
Referensnummer: 19-155-81
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar successiva leveranser av Hantverkstjänster inom VVS-området så som Ventilation och VS för Gislaved kommun och Stiftelsen Gisletorp AB.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Prisuppgift för kategori Ventilation Område 1 Gislaved Hestra Ås
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45000000 Anläggningsarbete, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Prisuppgift för kategori Ventilation Område 2 Anderstorp Reftele Ås
Del nr: 2
Prisuppgift för kategori Ventilation Område 3 Smålandsstenar Skeppshult Burseryd Broaryd
Del nr: 3
Prisuppgift för kategori VS Område 1 Gislaved Hestra Ås
Del nr: 4
Prisuppgift för kategori VS Område 2 Anderstorp Reftele Ås
Del nr: 5
Prisuppgift för kategori VS Område 3 Smålandsstenar Skeppshult Burseryd Broaryd
Del nr: 6