42425-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Kollektivtrafik på väg
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Anropsstyrd Närtrafik
Referensnummer: FTN 2020-0057
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60112000 Kollektivtrafik på väg
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Anropsstyrd Närtrafik till Region Stockholm.