2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsdrift Liseberg
Beskrivning: B avser att upphandla en (1) leverantör med dokumenterad och bred kompetens inom teknisk fastighetsdrift, inklusive vattenrening. Uppdraget omfattar planerat och avhjälpande underhåll för LGCH och Oceana samt jour/beredskap med kapacitet att utföra akuta felavhjälpande åtgärder avseende LGCH, Oceana, Lisebergs camping Askim Strand och Lisebergsbyn.
Intern identifierare: 25-0342
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000