Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantverkstjänster Bygg-området Gislaved kommun
Referensnummer: 19-126-81
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar successiva leveranser av Hantverkstjänster inom Bygg-området så som Bygg, Golv, Måleri, Lås, Mark, Tak, Byggplåt och Glasmästeri för Gislaved kommun och Stiftelsen Gisletorp AB.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Prisuppgift för kategori Bygg Område 1 Gislaved Hestra Ås
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45000000 Anläggningsarbete, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Prisuppgift för kategori Bygg Område 2 Anderstorp Reftele Ås
Del nr: 2
Prisuppgift för kategori Bygg Område 3 Smålandsstenar Skeppshult Burseryd Broaryd
Del nr: 3
Prisuppgift för kategori Golv Område 1 Gislaved Hestra Ås
Del nr: 4
Prisuppgift för kategori Golv Område 2 Anderstorp Reftele Ås
Del nr: 5
Prisuppgift för kategori Golv Område 3 Smålandsstenar Skeppshult Burseryd Broaryd
Del nr: 6
Prisuppgift för kategori Måleri Område 1 Gislaved Hestra Ås
Del nr: 7
Prisuppgift för kategori Måleri Område 2 Anderstorp Reftele Ås
Del nr: 8
Prisuppgift för kategori Måleri Område 3 Smålandsstenar Skeppshult Burseryd Broaryd
Del nr: 9
Prisuppgift för kategori Lås Område 1 Gislaved Hestra Ås
Del nr: 10
Prisuppgift för kategori Lås Område 2 Anderstorp Reftele Ås
Del nr: 11
Prisuppgift för kategori Lås Område 3 Smålandsstenar Skeppshult Burseryd Broaryd
Del nr: 12
Prisuppgift för kategori Mark Område 1 Gislaved Hestra Ås
Del nr: 13
Prisuppgift för kategori Mark Område 2 Anderstorp Reftele Ås
Del nr: 14
Prisuppgift för kategori Mark Område 3 Smålandsstenar Skeppshult Burseryd Broaryd
Del nr: 15
Prisuppgift för kategori Tak Område 1 Gislaved Hestra Ås
Del nr: 16
Prisuppgift för kategori Tak Område 2 Anderstorp Reftele Ås
Del nr: 17
Prisuppgift för kategori Tak Område 3 Smålandsstenar Skeppshult Burseryd Broaryd
Del nr: 18
Prisuppgift för kategori Byggplåt Område 1 Gislaved Hestra Ås
Del nr: 19
Prisuppgift för kategori Byggplåt Område 2 Anderstorp Reftele Ås
Del nr: 20
Prisuppgift för kategori Byggplåt Område 3 Smålandsstenar Skeppshult Burseryd Broaryd
Del nr: 21
Prisuppgift för kategori Glasmästeri Område 1 Gislaved Hestra Ås
Del nr: 22
Prisuppgift för kategori Glasmästeri Område 2 Anderstorp Reftele Ås
Del nr: 23
Prisuppgift för kategori Glasmästeri Område 3 Smålandsstenar Skeppshult Burseryd Broaryd
Del nr: 24