424478-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – För ibruktagandebesiktningsorganisation signal för program Västlänken inom Göteborgs kommun, Västra Götalands län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: För ibruktagandebesiktningsorganisation signal för program Västlänken inom Göteborgs kommun, Västra Götalands län
Beskrivning: Upphandlingen avser ibruktagandebesiktningsorganisation signal för program Västlänken inom Göteborgs kommun.
Intern identifierare: KOM-419961
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71631000 Teknisk besiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: För ibruktagandebesiktningsorganisation signal för program Västlänken inom Göteborgs kommun, Västra Götalands län