See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av dricksvatten
Beskrivning: Upphandlingen omfattar löpande behov av transporter av dricksvatten på Gotland.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130845:Lot:1