2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av lastväxlarflak RTJ
Beskrivning: Inköp av två lastväxlarflak till räddningstjänsten i Kiruna kommun. Även option på en vattentank.
Intern identifierare: 2026-038
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000